30.01.2023

В УКРАЇНСЬКИХ ПАРАЛІМПІЙЦІВ У ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ДЕНЬ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ – ДВІ НАГОРОДИ

Дві нагороди виборюють українські паралімпійці в останній день Чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону 2023.

Перший комплект нагород було розіграно у відкритій естафеті 4х2,5 км, де нашу збірну представляли - Дмитро Суярко, Григорій Вовчинський, Василь Кравчук, Ярослав Решентинський. По ходу гонки побувавши на першому місці, а потім навіть поза медальною трійкою, нашим спортсменам все ж вдалось фінішувати третіми!

Далі відбулася змішана естафета. Протягом всієї гонки наша команда у складі: Павло Баль, Богдана Конашук, Тарас Радь, Людмила Ляшенко - не опускалась нижче другого місця, як підсумок «срібло»!

Загалом на цьому Чемпіонаті світу Україна виборола 26 нагород, з яких 5 «золотих», 8 «срібних» та 13 «бронзових» і друге місце за загальною кількістю нагород.

Джерело: Base of Ukrainian sports