09.11.2021

УКРАЇНЦІ - БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ЛОВЛІ ФОРЕЛІ В ОЗЕРАХ

З 4 до 7 листопада в італійському місті Терамо відбувся 1-й чемпіонат світу з ловлі форелі в озерах. Збірна України стала бронзовим призером змагань в командному заліку, набравши в підсумку 65 балів. Золоті медалі вибороли господарі - італійці (86), срібні - словаки (73).

В особистому заліку найкраще серед українців виступив Федір Булько, який посів четверте місце. Він набрав однакову кількість очок (по 38) з представниками риболовного спорту з Румунії і Словаччини, але випередив їх за додатковими показниками. А п'єдестал пошани "окупували" виключно господарі змагань. Вони набрали, відповідно, 50, 49 і 42 очки.

В ТОП-10 особистого заліку ввійшло ще двоє українців: Андрій Павлюк став восьмим (37), а Володимир Воротняк - десятим (35). Всього участь у змаганнях взяли 27 спортсменів з шести країн. Україна була представлена п'ятьма учасниками.