22.08.2023

УКРАЇНА - У ТОП-10 ПРЕМ'ЄРНОГО МУЛЬТИСПОРТИВНОГО ЄВРО СЕРЕД ПАРААТЛЕТІВ

У Роттердамі (Нідерланди) завершився прем'єрний в історії мультиспортивний чемпіонат Європи серед параспортсменів. Збірну України на об'єднаному Євро представили 38 параатлетів, які виступали в шести видах спорту.

За підсумками змагань наша збірна увійшла у десятку найкращих збірних. Загалом "синьо-жовтим" вдалося здобути 23 медалі: сім золотих та по вісім срібних і бронзових. Таким чином, збірна України фінішувала дев'ятою у загальнокомандному заліку. На вершині п'єдесталу - Франція, в скарбничці якої 67 нагород (25 золотих).

Найбільше нагород Україна завоювала в дзюдо. Наша збірна очолила медальний залік у цьому виді спорту, здобувши десять медалей, серед яких чотири найвищого гатунку. Чемпіонами змагань стали Інна Сич, Наталія Ніколайчик, Анастасія Гарник і Давид Хорава.

Українці також успішно виступили в бочі. Дует Артема Колінька та Наталії Коненко виборов "золото", яке стало дебютним в історії України в цьому виді спорту.