News

21.05.2022

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ЧЕМПІОН ВИМАГАЄ БІЛЬШ ЖОРСТКОЇ ПОЗИЦІЇ ВІД НОК УКРАЇНИ

Завершилася 139-сесія МОК у Лозанні.За її підсумками народний депутат України та переможець Олімпійських Ігор-2020 Жан Беленюк написав у своїх соцмережах:


Рішення про заборону участі російських спортсменів у Літніх Олімпійських іграх в Парижі-2024 не було ухвалено.

Ми вдячні за послідовну підтримку МОК у прийнятті відповідних рішень щодо відсторонення спортсменів рф та білорусі від міжнародних змагань, але не можна допускати, навіть ймовірність, їх повернення на міжнародну спортивну арену.

Замість консолідації зусиль усієї спортивної спільноти щодо виключення рф та білорусі з олімпійського руху, президент МОКу Томас Бах підтримав "невинних" російських спортсменів та "невинний" російський народ, мовляв "не вони почали війну". 

Окрім того, на засіданні були присутні вже скандально відомі представники рф - Олена Ісінбаєва та Шаміль Тарпіщев, який не підбирає слів висловлюючись на адресу українських спортсменів.

Маю надію, що НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team відреагують на цей випадок. На жаль, без жорсткої позиції ми ризикуємо побачити повернення рф та білорусі у світову спортивну спільноту вже в середньостроковій  перспективі.

Others News