10.10.2021

МІШОК З «ЗОЛОТОМ» ДЛЯ «ОТАМАНІВ»

Клубний чемпіонат України з веслування на човнах дракон (драгонбот) у Тернополі зібрав 12 команд з різних куточків України, які змагалися у 10 та 20-ти місних човнах на дистанціях 200, 500 та 2000 метрів. Клуб СК «Отаман» у Тернополі був представлений 60-ома спортсменами.

Спортивний клуб «Отаман» продовжує вражати своїми результатами. Нещодавно львів’яни блискуче виступили на командному чемпіонаті України з веслування на човнах дракон (драгонбот) у Тернополі на місцевому веслувальному каналі. Перше загальнокомандне місце СК «Отаман» просто вражає – 14 (!) золотих та 4 срібні медалі.

Що цікаво, «отамани» домінували як серед чоловіків, так і жінок та змішаних екіпажів. Командний чемпіонат України у Тернополі став одним з етапів відбору на клубний чемпіонат Європи та світу, які відбудуться вже у 2022 році.

«Наші результати говорять самі за себе, - каже Андрій Маслюк, президент СК «Отаман». – Ми хоч і посіли перше загальнокомандне місце, однак у деяких дисциплінах були приємно вражені своїми результатами. Особливо мова про жіночі екіпажі у 20-місному човні, які виграли усі три дистанції та, відповідно, три золоті медалі. Зараз сезон уже завершено і ми думаємо про відпочинок. Чимало змагань в Україні пройшли на високому рівні, можна сказати, що сезон був виснажливим. До чемпіонату Європи та світу підготовку розпочнемо планомірно уже після відпочинку.

Наші суперники на клубному чемпіонаті України були достойними, оскільки ми вигравали у них з невеликими розривами. Конкуренція була достойною, усі хотіли перемогти. Більшість команд були конкретно налаштовані на якусь дистанцію, на щось робили ставку. Натомість СК «Отаман» взяв участь в усіх категоріях і всюди ми виступили добре. Думаю, це також заслуга наших тренерів, які правильно розставили людей по човнах».

Паралельно з командним чемпіоном України у Тернополі відбувався чемпіонат України серед ДЮСШ з веслування на човнах дракон. Представники Львівської області також порадували результатами, здобувши п’ять золотих (!) медалей з шести можливих. Чемпіонат України серед ДЮСШ відбувався у класах змішаний та чоловічий у 10-місному човні на дистанціях 200, 500 та 2000 метрів.

«Два роки тому ми посприяли у відкритті відділення драгонботу у Солонківській ДЮСШ, - продовжує Андрій Маслюк. – До слова, це відділення - єдине у Львівській області. Зараз там драгонботом займається 20 дітей і дуже приємно, що вони показали високий результат на чемпіонаті України.