News

19.09.2023

МІНМОЛОДЬСПОРТУ ЗАКРИЛО ДОСТУП ДО УСІХ СВОЇХ НАКАЗІВ


Міністерство молоді та спорту України від серпня закрило доступ до нормативно-правових актів, які випускає. При спробі відкрити будь-який з них сайт видає помилку 404.


 Із запитом до міністерства з питаннями, у звʼязку з чим накази міністерства недоступні для громадськості, звернулась редакція сайту Tribuna.com. У відповіді мінмолодьспорту пояснило, що причина – воєнний стан:


«На період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного в дію Указом Президента України Володимира Зеленського від 24 лютого 2022 року No 64 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), Міністерством молоді та спорту України, з міркувань безпеки, обмежено доступ до певної інформації, розміщеної на офіційному вебсайті та в інших публічних джерелах, в тому числі до нормативно-правових актів, наказів Мінмолодьспорту тощо, до припинення або скасування воєнного стану.


Водночас для отримання необхідної Вам інформації пропонуємо звернутися з відповідним запитом до Мінмолодьспорту на g.liniya@msms.gov.ua, zvernennja@msms.gov.ua».


До слова, переважна більшість наказів Мінмолодьспорту стосуються формування національних збірних, організації навчально-тренувальних зборів тощо. Очевидно, що ніякої воєнної таємниці ці нормативно-правові акти не можуть мати. Натомість нормативно-правові акти Міністерства внутрішніх справ (окрім тих, які мають відповідні грифи таємності) доступні на їхньому сайті.


Джерело - Tribuna.com


Фото: скриншоти сайтів Мінмолодьспорту 


Others News