09.04.2023

ІВАН МАЛЬОВАНИЙ СТАВ ТРЕТІМ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ЧЕМПІОНАТІ ІТАЛІЇ ІЗ СНОУБОРДИНГУ

Команда України зі сноубордингу взяла участь в національному чемпіонаті Італії, де змагаються представники різних країн.

За підсумками юніорського чемпіонату бронзову нагороду виборов Іван Мальований. На останньому старті сезону (Національний Чемпіонат Італії🇮🇹) Антон Карпов посів шосте місце, заробивши 116 FIS-пунктів, та здобув ліцензію для участі у етапах Кубка світу. Роман Александровський зайняв 9 місце, отримавши 84 FIS-пункти і підвищивши свій міжнародний рейтинг.

Упродовж сезону всі спортсмени займали призові місця на міжнародних змаганнях FIS та піднялись у рейтингу. Варто відзначити 25 місце Романа Александровського на Чемпіонаті світу - це найвища позиція історії українського сноубордкросу.