18.04.2023

ДВІ НАГОРОДИ ЗАВОЮВАЛА МАРІЯ ГАНГУР НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

Збірна України продовжує здобувати медалі на Чемпіонаті Європи-2023 з важкої атлетики.

Сьогодні, 18 квітня, українка Марія Гангур завоювала дві медалі у ваговій категорії до 64 кг.  Наша важкоатлетка спершу стала бронзовою призеркою в ривку, зафіксувавши 98 кг. У поштовху Гангур за нагороду не змогла зачепитись - 116 кг і 5 місце. Проте, у двоборстві українка стала віцечемпіонкою із сумою 214 кг.

У ваговій категорії до 64 кг збірну України представляла ще одна важкоатлетка - Ганна Давидова, яка завершила свій виступ на шостому місці у ривку (93 кг) та на 11-му – у поштовху. За сумою цього результату вистачило на сьоме місце двоборства.

Варто відзначити, що після медалей 22-річної Марії Гангур Україна має вже 13 медалей на чемпіонаті Європи з важкої атлетики. Три нагороди здобули Каміла Конотоп, Світлана Самуляк та Надія Шпилька. Три "золота" - всі в активі абсолютної чемпіонки Конотоп.