13.09.2023

ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ ІГОР НЕСКОРЕНИХ: ДЕВ'ЯТЬ МЕДАЛЕЙ УКРАЇНЦІВ

Іван Молдун та Юлія Паєвська (Тайра). Фото: Invictus Games: Team Ukraine

Збірна України продовжує завойовувати нагороди на Іграх нескорених-2023 у Дюссельдорфі (Німеччина). У четвертий змагальний день українці завоювала + медалей.

Четвертий день Ігор нескорених присвячений змаганням у плаванні, настільному тенісі та баскетболі на візках. Україна здобула три золота та стільки ж срібних медалей, а також три бронзи.

Військовослужбовець ЗСУ Назар Вознюк у плаванні завоював одразу три особисті "золота", збільшивши свій доробок на цих Іграх до п'яти нагород (шести з урахуванням естафети, що відбулася згодом).

Юлія Паєвська вперше виборола на змаганнях медаль - парамедикиня з позивним Тайра здобула срібло в плаванні на 50 метрів вільним стилем в класі ISD серед жінок. Українка проплила за 45.22 секунди, поступившись лише американці Даніелле Потгуф.

Срібна нагорода також в активі Івана Молдуна - друге місце у брасі на 50 метрів у класі ІSB (59:49 секунди). Це його друге срібло на поточних іграх. Перші медалі здобув військовий ЗСУ Дмитро Полов'ян. Він виграв "бронзу" на дистанції 50 м на спині в класі ISB із часом 1:17.08 хвилини, а також став третім у запливі брасом, одразу за Молдуном із результатом 1:10.71 хв.

Дебютна бронза в Олександра Будька - 50.66 секунди в плаванні на 50 метрів вільним стилем у класі ISB. Українська четвірка, яку представляли Назар Вознюк, Олександр Пономарьов, Ігор Дерман та Євгеній Кірейонок, проплила естафету 4х50 метрів вільним стилем з результатом 2:11.80. У підсумку - срібло!