28.08.2023

45 НАГОРОД: УКРАЇНА ВДАЛО ВИСТУПИЛА НА ВСЕСВІТНІХ ІГРАХ СЕРЕД ЛЮДЕЙ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ

У британському Бірмінґемі завершилися перші за вісім років Всесвітні ігри серед людей із порушенням зору.

Збірну України на цьому турнірі представили 53 спортсмени, які виступили в чотирьох видах спорту. В усіх чотирьох "синьо-жовті" відзначилися медалями та загалом вибороли 45 нагород: 30 золотих, 10 срібних та 5 бронзових.

Найуспішнішими для України стали змагання з паверліфтингу. У цьому виді спорту українці завоювали 37 медалей (27+9+1). Окрім того, упродовж змагань з паверліфтингу на Всесвітніх іграх наші спортсмени зуміли встановити 20 світових рекордів.

Нагадаємо, що збірна України з футзалу у Бірмінґемі виграла змагання серед спортсменів з частковою втратою зору. У фіналі "синьо-жовті" вирвали перемогу над Англією. До слова, це єдине "золото" в скарбничці України в командних видах спорту.