Motorsport

13.03.2023

ВАЛЕРІЯ ІВАНЕНКО-КИРИЛІНА ЗДОБУЛА ЧЕТВЕРТЕ "ЗОЛОТО" ДЛЯ УКРАЇНИ НА КУБКУ ЄВРОПИ З МЕТАНЬ

21-річна українська метальниця молота Валерія Іваненко-Кириліна стала переможницею Кубка Європи з метань у віковій категорії до 23 років! Спортсменка завоювала четверте "золото" для України та п'яту нагороду загалом.

Перші дві спроби на від українки були невдалими, у третій – Валерія метнула молот на 49.05 метра, після чого у п'ятій спробі – на 60.04 метра. З цим результатом вона перебувала на передостанньому місці перед заключною спробою змагань.А от уже в заключній спробі Валерія Іваненко-Кириліна метнула молот на 65.51 метра – цей результат підняв її на перше місце! Ніхто з суперниць не зміг покращити результат і в підсумку Іваненко-Кириліна стала переможницею змагань.

Варто відзначити, що спортсменка показала свій четвертий найкращий результат у кар'єрі та найкращий результат загалом з 2020 року.