Motorsport

20.01.2023

УКРАЇНЦІ З ДУБЛЕМ КРИВОШАПКІНА ЗАВЕРШИЛИ УНІВЕРСІАДУ НА ПОЗИТИВНІЙ НОТІ

Сьогодні вночі студентська збірна України з хокею зіграла заключний поєдинок на Всесвітній універсіаді 2023, де обіграла чехів і не дала їм можливості вийти на друге місце.

Початок першого періоду пройшов у рівних кондиціях, але згодом, на екваторі, чехи відкрили рахунок, граючи в більшості (1:0). Далі, на старті другого ігрового відрізку зрівняти цифри на табло вдалося Глібу Кривошапкіну (1:1). На 34 хвилині матчу Ярослав Панченко відзначився у воротах студентської збірної Чехії і вивів українців вперед (1:2). Суперники намагалися відігратися, але наша команда добре справлялась з їхніми атаками. Єдиним голом у третій двадцятихвилинці стала шайба Гліба Кривошапкіна за 7 хвилин до кінця матчу (1:3).

Отож, поєдинок закінчився вольовою звитягою української студентської збірної. Вітаємо хлопців з перемогою і дякуємо за гарну гру. Вболіваємо за український хокей разом!

Автор: Валерія Танцуренко