07.04.2025
Фото: Twitter (Unia Leszno)
Український спідвеїст, чинний віцечемпіон світу серед юніорів Назар Парницький посів третє місце на престижному турнірі Меморіал Альфреда Смочика, який пройшов 6 квітня у польському Лешно.
Парницький виграв перші три зі своїх п'яти заїздів, а у двох, що залишилися, по разу фінішував третім і другим. У підсумку українець набрав 12 очок, на одне менше, ніж поляк Домінік Кубера та данець Ніколай Кліндт, які визначили переможця у перезаїзді.
Примітно, що Куберу, який виграв перезаїзд та став переможцем турніру, Парницький обіграв у їхній очній зустрічі у п'ятому заїзді, в якому українець зміг відбити всі атаки поляка. Був близький Парницький до того, щоб обіграти також Кліндта, з яким зустрівся у 18-му заїзді – українець виграв старт, але скандинав зрештою зміг провести успішну атаку та у підсумку Парницький завершив заїзд другим.
Меморіал Альфреда Смочика, Польща, Лешно
1. Домінік Кубера (Польща) – 13 очок
2. Ніколай Кліндт (Данія) – 13 очок
3. Назар Парницький (Україна) – 12 очок
Джерело: sport.ua