Motorsport

17.08.2023

ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ: "ДИНАМО" ПРОХОДИТЬ "АРІС", ВИГРАВШИ СЕРІЮ ПЕНАЛЬТІ

Сьогодні, 17 серпня, київське "Динамо" зіграло матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Протистояв столичному клубу грецький "Аріс", який виграв першу зустріч з мінімальною перевагою - 1:0. Нагадаємо, що єдиний гол у матчі в Греції забили з пенальті. У другому матчі підопічні Луческу приймали опонента в Бухаресті.

Незадовго до перерви грецький клуб відкрив рахунок, подвоївши власну перевагу у двоматчевому протистоянні. Проте ще в першому таймі кияни зуміли зрівняти рахунок: на 45-ій хвилині Сидорчук скинув уперед, до штрафного, де Волошин переправив м'яч у ворота "Аріса" - 1:1.

У другій половині гри команди довго не забивали, проте під завісу основного часу "Динамо" таки вийшло вперед: Караваєв блискуче замкнув довге закидання Андрієвського - 2:1. Таким чином, команда Луческу перевела гру в екстратайми.

В овертаймі небезпечніше попереду діяли футболісти "Арісу", однак Георгій Бущан неоноразово не дозволяв суперникам відзначитись вдруге. Тож команду, яка проходить у плей-оф відбіркового раунду ЛК мала визначити серія пенальті. Додамо, що від 106-ї хвилини греки грали в меншості: Павічич побачив перед собою друге жовте світло.

У післяматчевих пенальті голкіпер динамівців Бущан потягнув другий 11-метровий "Аріса", який пробивав Менендес. Воротар греків Хутеціотіс парирував пенальті Перріса. У підсумку, український клуб пройшов далі - Одубаджо пробив вище воріт.

У плей-оф кваліфікаційного раунду Ліги конференцій "Динамо" зіграє з турецьким "Бешикташем".