Motorsport

24.04.2023

ДВІ МЕДАЛІ: УКРАЇНА ЗАВЕРШИЛА ВИСТУПИ НА ЄВРО З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ

Збірна України завершила виступи на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби у Загребі (Хорватія).

"Синьо-жовті" в останній день фіналів Євро завоювала дві медалі. "Срібло" змагань у вазі до 82 кг став Ярослав Фільчаков. У напруженій боротьбі український спортсмен поступився представнику Туреччини. Фільчаков вийшов уперед з рахунком 3:1, але на останній хвилині турецький боєць зрівняв рахунок і переміг.

Ще одну медаль континентальної першості виборов Парвіз Насібов. У вазі до 67 кг українець став бронзовим призером, здолавши румунського борця. Нагороду для України міг здобути Андрій Кулик, але в "бронзовому фіналі" він поступився турецькому спортсмену.

За кількістю нагород у греко-римській боротьбі Україна повторила результат на минулорічного чемпіонату європи 2022. Тоді українські борці також виграли дві нагороди - "бронзи" Олександра Грушина (до 63 кг) та Владлена Козлюка (до 97 кг).