Motorsport

13.09.2023

14-РІЧНИЙ ОЛЕКСАНДР БОНДАРЕВ ПРИЄДНАВСЯ ДО АКАДЕМІЇ "ВІЛЬЯМС"

Професійна гоночна академія "Вільямс" підписала Олександра Бондарева. 14-річний український картингіст може стати першим в історії пілотом з України у "Формулі-1".

«Вільямс» — легендарна незалежна британська команда Формули-1, заснована у 1970-х роках, яка має свою історію створення та зробила значний внесок у розвиток автоспорту. Люди світового класу «Вільямс» є його найважливішим активом. У складі команди є багато легенд Формули-1, зокрема пілоти, що вигравали чемпіонат світу. Найвідоміші — Айртон Сенна, Ален Прост, Найджел Менселл, Деймон Хілл, Алан Джонс, Кейо Росберг, Нельсон Піке та інші. Команда також стала девʼятиразовим переможцем «Кубка конструкторів».

«Вільямс» заснувала свою гоночну академію для розвитку молодих спортсменів у автоспорті, кінцевою метою якою є місце гонщика у Формули-1. Серед  недавніх випускників академії — Логан Сарджент, що дебютував в Формулі-1 у цьому сезоні.

Зовсім нещодавно 14-річний Бондарев завоював титул чемпіона Європи. У травні Олександр став абсолютним переможцем континентального етапу з картингу.

До слова, на початку 2022 року Олександр потрапив у важку аварію, після чого пів року проходив реабілітацію, перенісши 10 операцій.