Martial Arts

16.01.2023

УКРАЇНСЬКІ КАРАТИСТИ ЗДОБУВАЮТЬ ДВІ БРОНЗОВІ МЕДАЛІ НА СТАРТІ СЕЗОНУ СЕРІЇ A

В Афінах пройшов перший етап Серії А сезону 2003 року з карате. Українці з першого великого старту року везуть дві бронзові нагороди.

У змаганнях, що пройшли на арені Ano Liosia Olympic Hall, взяли участь 1116 атлетів з 74 країн світу. Україну представляли 41 спортсмен.

З п’яти українських бійців, що дістались бронзових фіналів, перемоги та нагороди здобули двоє: Вікторія Ващишин (-61 кг, «Юніон», Львів) та Нікіта Філіпов (-60 кг, «Чемпіон», Київ).

На жаль, поступились у боях за бронзові медалі та зайняли 5-е місце Наталія Мандажи (-55 кг, «Катана», Чорноморськ), Лоліта Костриця (-68 кг, «Гладіатор», Харків) та Олександр Козачок (-75 кг, «Сен-Бін», Київ).

Також відзначимо 7-е місце Олексія Гоцуляка (-67 кг, «Лідер», Чернівці) та 9-е місце Аріадни Панчук (-50 кг, «Тигреня», Одеса) і чоловічої команди ката (Бульда, Скрипник, Тюх).

Вітаємо українських спортсменів, тренерів та клуби та бажаємо більше перемог на майбутніх стартах сезону!

Найближчий великий старт – етап Прем’єр Ліги в Каїрі (27-29 січня).

Джерело: karate.ua