Martial Arts

13.10.2024

П'ЯТЬ НАГОРОД ЮНИХ УКРАЇНСЬКИХ КАРАТИСТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

П'ять нагород - такий підсумок виступу українських каратистів на чемпіонаті світу серед кадетів, юніорів та молоді, що завершився в італійській Венеції.

У віковій категорії кадетів тріумфували двоє юних українців.

У вазі до 54 кг чемпіонкою світу стала Марія Гнесь. Свій переможний виступ українка підкріпила перемогою у фіналі над представницею Польщі.

Ще одне золото серед кадетів здобув Максим Вєчканов (до 52 кг). Чемпіонський титул принесла юному каратисту перемога у фінальному поєдинку, де він змагався з атлетом із Саудівської Аравії.

Серед юніорок у ваговій категорії до 59 кг третьою стала Віолетта Макаренко. Бронзову медаль вона здобула у матчі проти єгиптянки.

Ще дві нагороди вибороли представники вікової категорії U-21.

Валерія Сергаєва у вазі до 50 кг змагалася у бронзовому фіналі, де її суперницею стала каратистка з Болгарії. Цей поєдинок завершився на користь нашої представниці.

На третю сходинку п'єдесталу піднявся і Георгій Піцул. Представник вагової категорії до 75 кг у боротьбі за нагороду ЧС розгромив (10:1) французького опонента.

Джерело: ukrsportbase