Martial Arts

07.11.2022

КАРАТИСТИ КЛУБУ «ЮНІОН» ЗДОБУЛИ ДЕСЯТЬ ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

455 спортсменів з 53-ох клубів України. Саме таке солідне представництво зібрав чемпіонат України з карате, що з 4 по 6 листопада відбувся у Львові у палаці спорту СКА. На львівському татамі змагалися кадети, юніори та дорослі.

Місцеві каратисти уже традиційно виступили вдало. Знову надпотужно виступили спортсмени клубу «Юніон», які здобули для збірної Львівської області 10 золотих медалей. В загальному у доробку спортсменів Львівської області 40 медалей, серед яких 10 золотих, 8 срібних та 22 бронзових. Такий результат дозволив команді Львівської області посісти високе третє місце на чемпіонаті України. Більше за львів’ян медалей здобули представники різних клубів Києва та Одеської області. У киян – 10 золотих, 10 срібних та 19 бронзових медалей, в збірної Одеської області – 14 золотих, 16 срібних та 14 бронзових нагород.

Зі значним відривом четверте місце у загальному заліку посіла команда Чернівецької області (9 золотих, 6 срібних та 10 бронзових медалей). На п’ятому місці – збірна Сумської області – 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Здобувши 10 золотих медалей, спортсмени спортивного клубу «Юніон» знову стали найкращим клубом України за кількістю здобутих золотих нагород на чемпіонаті України. В загальному спортсмени клубу «Юніон» у Львові здобули 10 золотих, 2 срібних та 13 бронзових медалей.

Чемпіони України у складі Львівської області стали (усі представники клубу «Юніон»)