Martial Arts

02.05.2021

ДВІ МЕДАЛІ ТА ПУТІВКА В ТОКІО

Україна на етапі Karate 1 Premier League, що відбувався з п’ятниці по неділю в Португалії, мала 25 представників, чи не найбільше серед усіх країн. Серед них одразу шестеро дійшли до поєдинків за медалі, які відбувалися сьогодні.

Єдиною спортсменкою, яка вийшла у фінал, була Анжеліка Терлюга. У ваговій категорії до 55 кг вона здолала в фіналі Аттію Ясмін з Єгипту та здобула золоту нагороду. Менш успішним був бронзовий поєдинок для Галини Мельник (до 68 кг), адже вона поступилася представниці Чорногорії Маріні Раковіч. Ще однією спортсменкою, яка зупинилася за крок від медалей, стала Анастасія Степашко (68+ кг).

Теж три претенденти на медалі були в чоловіків. У категорії до 75 кг подарунок собі та українським вболівальникам на Великдень зробив Станіслав Горуна. Вслід за забезпеченням собі путівки в Токіо, він здобув і бронзову медаль. П’ятим у категорії до 84 кг став Андрій Торошанко. Ця категорія, до речі, була досить багата на високі місця українців, адже сьоме місце поділили Валерій Чоботар та Валерій Сонних. Срібний призер етапу в Стамбулі Різван Талібов, як і кілька інших українців в Лісабоні, зупинився за крок від нагород. У своїй ваговій категорії 84+ кг він став п’ятим.