Martial Arts

14.03.2021

УКРАЇНСЬКІ КАРАТИСТИ ЗДОБУЛИ ДВІ МЕДАЛІ В СТАМБУЛІ

Сьогодні відбулися медальні поєдинки на турнірі з карате, престижної серії Прем'єр-Ліги у Стамбулі. Чотири поєдинки відбулися за участі представників збірної України.

В ранковій програмі були сутички за бронзу. У ваговій категорії до 50 кг львів'янка Катерина Крива поступилася іранці Сарі Бахманьяр. Теж на 5 місці, поступившись у боротьбі за бронзу Кобан Мерве (Туреччина), завершила виступи одеситка Аніта Сєрьогіна (до 61 кг).

Єдиною медаллю в ранковій програмі відзначилася Анжеліка Терлюга з Одеси, яка перемогла Івет Горанову з Болгарії та здобула бронзу. Єдиним українцем у поєдинках за золото був Різван Талібов з Чернівців(84+ кг). Дійшовши до фіналу, він поступився представнику Ірану Саджад Ганжзаде та завершив виступи зі срібною медаллю.