Martial Arts

20.08.2023

МИХАЙЛО СВІДРАК ВИБОРОВ БРОНЗУ НА ГРАН-ПРІ У ЗАГРЕБІ

Другий день Гран-прі з дзюдо в Хорватії приніс ще одну нагороду зусиллями представника вагової категорії до 81 кг Михайла Свідрака!

22-річний українець потужно провів ранкову сесію змагань: у чвертьфіналі наш дзюдоїст здолав бразильця Гільєрме Шимідта, який посідає четверте місце світового рейтингу. Після цієї перемоги було зрозуміло, що Михайло сьогодні боротиметься за нагороди.

У півфіналі стався доволі спірний епізод, адже домініканцю Медіксону Кортореалю замість оцінки ваза-арі чомусь вирішили зарахувати іпон. Це означало, що Михайло у вечірній сутичці змагань у Загребі боровся б за третє місце.

У матчі за бронзу Свідрак зустрічався з турком Вельдатом Альбайраком - десятим номером світового рейтингу. Сутичка вийшла напруженою, але Свідрак почав додавати та виконав першу дію - кидок на ваза-арі. Надалі впевненими захватами та контролем сутички Михайло довів справу до кінця: українець завоював бронзову нагороду, яка стала другою для Свідрака цього року на подібному рівні турнірів та четвертою загалом у 2023-му.

Інші дзюдоїсти покинули змагання на ранніх стадіях: Владислав Казіміров (до 73 кг) та Юлія Гребеножко (до 63 кг) програли у першому раунді, а Сергій Крівчач (до 81 кг) - у другому.

Таким чином, після двох змагальних днів Україна посідає п'яте місце у медальному заліку, маючи в активі 1 золото та 2 бронзи.