24.04.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ З ХОКЕЮ ЗДОБУЛА ПЕРШУ ПЕРЕМОГУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ-2023

Чоловіча збірна України зіграла в 2-му турі Чемпіонату світу-2023 з хокею, в якому одержала першу перемогу в дивізіоні ІВ.

"Синьо-жовті" з пристойним рахунком розгромили збірну Сербії. Вже в першому періоді Україна заволоділа ініціативою, проте не змогла реалізувати чималу кількість моментів. У 2 частині українці таки відкрили рахунок: на 7-ій хвилині періоду шайбу закинув Трахт, для якого це дебютний гол на ЧС-2023. Через дві хвилини наша збірна подвоїла перевагу, реалізувавши більшість. У третьому періоді українці закинули сербам 5 шайб.

Таким чином Україна перебуває на третьому місці в таблиці після двох турів.  "Синьо-жовті" зіграють ще 3 матчі на ЧС-2023 (проти Естонії, Нідерландів та Японії). Якщо наша збірна виграє всі поєдинки в основний час, то фінішує першою в дивізіоні та підвищаться у класі.

Україна — Сербія 7:0 (0:0, 2:0, 5:0)

Шайби: 1:0 – Трахт (Мазур, Пангелов-Юлдашев), 06:27. 2:0 – Мазур (Ворона, Пересунько, – більш.), 08:47. 3:0 – Мазур (Мережко, Андрейків), 4:28. 4:0 – Денискін (Фадєєв – більш.), 7:06. 5:0 – Пересунько (Ворона, Мазур), 9:39. 6:0 – Бородай (Мережко), 14:19. 7:0 – Мережко (Коренчук, Німенко), 17:37.

Дивізіон ІВ. Турнірна таблиця (ОНОВЛЕНА)