02.05.2022

ЗБІРНА УКРАЇНИ - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ (ЕСТОНІЯ - УКРАЇНА: 0-8)

Вчора, 1 травня, збірна України з хокею зіграла свій останні матч в рамках чемпіонату світу в дивізіоні 1В. Це була боротьба за третє місце проти збірної Естонії, яку українці успішно виграли.

Перший період розпочався на зустрічних швидкостях, проте 10 хвилин пройшли без голів. Українці розігрували цікаві та небезпечні атаки у зоні суперників, але прошити воротаря не вдавалось. Тільки на 14-ій хвилині Мережко зміг відкрити рахунок у матчі.

Другий період розпочався двома більшостями для українців, але жодну з них синьо-жовті не реалізували. На екваторі зустрічі Сімчук збільшив розрив у рахунку до 0:2. За декілька хвилин після Сімчука Пересунько закидає дуже ефектний гол, на табло 0:3. На останніх хвилинах періоду українці вперше реалізовують більшість (Лялька, 0:4). За 40 секунд до завершення періоду Пересунько оформлює дубль (0:5).

Третій період розпочався активно для нашої збірної, вони створювали небезпечні атаки, одна з них закінчилась закинутою шайбою (0:6, Сімчук). Проте не все в цій грі так позитивно: в одному з ігрових моментів Пересунькові попала шайба в лице. На екваторі періоду Мазур закинув сьому шайбу української збірної. Пересунько повернувся на лід. Гольова феєрія на цьому не закінчилась: восьмий гол від Фадєєва.

Таким чином, бронзові нагороди забирають українці (2 перемоги, 2 поразки - 7 очок), срібло в японців (3 перемоги, 1 поразка - 9 очок), золото й перехід до дивізіону 1А отримують поляки (4 перемоги - 11 очок). Понизиться у класі збірна Сербії (4 поразки - 0 очок).

Дякуємо нашій збірній за емоційний чемпіонат світу. Ця бронза зараз на вагу золота!