21.01.2024

ЮНАЦЬКА ОЛІМПІАДА. ДЕНЬ ДРУГИЙ. ПІДСУМКИ ВИСТУПІВ УКРАЇНЦІВ

Завершився другий змагальний день IV зимових Юнацьких Олімпійських Ігор: підсумки виступів українців.

Шостими у біатлонній одиночній змішаній естафеті фінішував дует - Олександр Біланенко, Ірина Шевченко. Українці подолали три штрафні кола та використали 15 додаткових набоїв, що й завадило їм боротися за подіум.

Сьогодні розпочались змагання у гірськолижному спорті. На юних олімпійців очікували протистояння у супергіганті. Серед дівчат 46-й результат долання дистанції показала Марія Сорокманюк. 44-м серед хлопців став Олександр Пацаган.

Єдиний представник України в одномісних санях серед юнаків - Антон Шевченко, в обох заїздах показав 12-й результат, що й дозволило йому посісти саме цю позицію. У двійках серед дівчат, український екіпаж - Світлана Соловей, Анна-Марія Гарцула у першому заїзді показав п'ятий результат, а у другому четвертий. Однак за сумою часу дівчата все ж таки посіли п'яту позицію.

Владислав Мельник, Діана Демочко та Вероніка Кремер посіли в своїх кваліфікаційних заїздах на 1000 м у шорт-треку четверті позиції і завершили змагання на перші же стадії.

Українська змішана команда у стрибках із трампліна, яка складалась з Жанни Глухової, Миколи Смика, Діани Ільчук та Василя Бухоненка, посіла 14-ту позицію своїх змагань.

Після двох змагальних днів лідерами медального заліку є французи. В активі представників цієї країни 7 нагород, серед яких - 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзова.

Джерело: ukrsportbase