26.01.2024

ЄВГЕН МАРУСЯК - В ОСНОВНОМУ РАУНДІ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ ЗІ СТРИБКІВ З ТРАМПЛІНА

В австрійському Бад-Міттерндорфі стартував Чемпіонат світу зі стрибків на лижах із польотного трампліна.

У першому раунді змагань Віталій Калініченко показав результат 127 метрів та отримав лише 78.7 бала. У підсумку Віталій посів 44-те місце і не пройшов до другого раунду (далі проходило 30 найкращих стрибунів).

А от дебютант подібних Чемпіонатів світу - Євген Марусяк, за стрибок на 195 м отримав 170.0 бала, що дозволило йому посісти 29-ту позицію.  У другому раунді Євген стрибнув дещо гірше. Українець показав результат 176.5 метра та отримав 150.4 бала. Однак, це дозволило йому піднятись на 27-му позицію.

Таким чином Євген Марусяк став першим в історії представником України, який пробився до фінальної частини світової першості з польотного трампліна.

Наступні два раунди змагань відбудуться завтра, 27 січня. В Україні цю подію транслює Суспільне спорт.