08.01.2024

УКРАЇНСЬКІ КОВЗАНЯРІ ПЕРЕМАГАЮТЬ ТА Б'ЮТЬ РЕКОРДИ В НІМЕЧЧИНІ

Український ковзаняр Гліб Хочин успішно виступив на першому турнірі в новому році, Frillensee Cup, який 6-7 січня проходив у німецькому Інцелі.

15-річний Хочин впевнено виграв гонку на 3000 метрів, оновивши національний рекорд на цій дистанції – 4:00.04. Найближчого суперника, фіна Алвара Мухонена, Хочин випередив більш ніж на пів секунди.

На дистанції 500 метрів українець посів третє місце, поступившись Мухонену та ще одному ковзаняреві з Фінляндії Максу Кокко. Але й у найкоротших перегонах Хочин встановив рекорд – національний юніорський, 37.71.

Третій рекорд Хочину підкорився на дистанції 1500 метрів, на якій він посів друге місце, поступившись лише місцевому ковзаняреві Богдану Брауеру. Це також юніорський національний рекорд – 1:53:42.

Також варто зазначити, що велика група українських ковзанярів на першому турнірі 2024 року оновила особисті рекорди: 500 м – Артем Бобик, Володимир Запорожець, Дмитро Волошин, Данило Несвіт, Данило Недбай; 1000 м – Данило Недбай, Володимир Запорожець; 3000 м – Данило Недбай, Данило Несвіт; 1500 м – Данило Недбай, Артем Бобик, Данило Несвіт, Володимир Запорожець.

Українська ковзанярка Софія Хочина взяла дві медалі та встановила особистий рекорд на першому турнірі 2024 року, Frillensee Cup, який проходив у німецькому Інцеллі 6-7 січня.

Гонку на дистанцію 1500 метрів Хочина впевнено виграла з відривом в 1.24 секунди від найближчої суперниці Ханни Біре з Угорщини та особистим рекордом на цій дистанції – 2:07.73.

На дистанції 500 метрів українка посіла друге місце. На цей раз Біре виграла з різницею в одну секунду.

Також група інших українських ковзанярок змогла оновити особисті рекорди: 500 м – Маргарита Панченко (двічі), Вікторія Запорожець, Мілена Волошина; 1000 м – Софія Шелехова, Маргарита Панченко; З000 м – Уляна Хочина; 1500 м – Маргарита Панченко, Софія Шелехова.

Джерело: sport.ua