15.03.2024

УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТКИ ЗДОБУВАЮТЬ КЛЮЧОВУ ЗВИТЯГУ ТА ПОВЕРТАЮТЬ ЛІДЕРСТВО НА ЧС!

Збірна України виграла свій четвертий матч жіночого ЧС-2024 з хокею. В поєдинку лідерок групи IIIA "синьо-жовті" здолали Румунію - 5:1.

Напередодні команда Євгена Аліпова опинилася на межі першої поразки на чемпіонаті - в останньому періоді програвала 1:4 збірній Сербії. За останні чотири хвилини українкам вдалося закинути три шайби, а згодом - вирвати перемогу в овертаймі.

Румунія всі три стартових матчі виграла в основний час, завдяки чому очолила турнірну таблицю. Перемога в основний час над Україною гарантувала б їй підвищення в класі до дивізіону II, проте румунки проти "синьо-жовтих" обмежилися однією шайбою.

Авторка рятівного голу у ворота Сербії Дарія Цимиренко відзначилася дублем вже у стартові 20 хвилин зустрічі.

Валерія Манчак, що асистувала Цимиренко в обох голах, додала свої третій та четвертий асисти у двох наступних періодах. Обидва результативні епізоди завершувала Поліна Телегіна.

До фінальної сирени Румунія відіграла одну шайбу. Україна відповіла черговою комбінацією за участю Манчак і Циміренко й відновила різницю в чотири голи - 5:1.

ЧС-2024. Дивізіон IIIA. 4-й тур

Румунія - Україна - 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)

Україна випередила Румунію та повернула собі лідерство в турнірній таблиці групи IIIA. Після очного матчу команди розділяють два очки.

Перемога над Хорватією в заключному, п'ятому, турі гарантує України місце в дивізіоні IIВ на наступний сезон. Румунія ж мусить розраховувати на поразку лідерок і в основний час перемагати Болгарію.

Турнірне становище

Україна - 11 очок (4 матчі), 22:7 (різниця голів)

Румунія - 9 (4), 16:10

Хорватія - 4 (3), 8:7

Сербія - 4 (3), 7:13

Литва - 2 (3), 6:8

Болгарія - 0 (3), 3:17

Матч Хорватія - Україна відбудеться в неділю, 17 березня, о 20:30 за київським часом.