17.04.2024

УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТИ ВЗЯЛИ РЕВАНШ У ЛАТВІЙЦІВ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ДО ЧС-2024

Чоловіча збірна України з хокею провела другий товариський матч у межах підготовки до чемпіонату світу. "Синьо-жовті" взяли реванш у резервної команди Латвії - перемога 2:1 в овертаймі.

Перед початком ЧС-2024 Україна проводить збори в литовському Каунасі. Під час підготовки до світової першості з хокею "синьо-жовті" запланували чотири матчі із трьома суперниками: два з Латвією і по одному з Литвою та Китаєм.

Перший матч з Латвією відбувся у вівторок, 16 квітня. Підопічні Дмитра Христича поступились супернику в овертаймі — 2:3.

У першому періоді матчу команди не відкрили рахунок - 0:0.

Дебютну шайбу глядачі побачили у другому періоді. Нападник України Олексій Ворона змістився з правого краю у центр та виконав влучний кидок повз голкіпера Латвії.

У третьому періоді латвійці організувати натиск на ворота українців та зрештою зрівняли рахунок. Команди вдруге поспіль завершили основний час товариського матчу внічию.

У підсумку доля поєдинку вирішувалась в овертаймі. Вже на його початку Олександр Пересунько закинув переможну шайбу після передачі від Пилипа Пангелова-Юлдашева - 2:1.

Хокей. Товариський матч

Латвія В - Україна 1:2 ОТ (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)

Наступний контрольний матч Україна проведе у неділю, 21 квітня, проти команди Литви, з якою зустрінеться й на ЧС-2024.