20.04.2024

УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ АВСТРІЮ І ЗБЕРІГАЮТЬ ШАНСИ НА ПІДВИЩЕННЯ У КЛАСІ

Юнацька збірна України з хокею здобула четверту перемогу на чемпіонаті світу-2024. В останньому турі "синьо-жовті" обіграли Австрію з рахунком 3:2.

Україна стартувала в групі IA з перемог над однолітками з Японії (4:1) та Данії (3:1). У третьому турі "синьо-жовті" зазнали першої поразки на турнірі - від Німеччини з рахунком 1:2, після чого обіграли Угорщину (7:4).

Перед заключним туром світової першості українці зберігали шанси на перше місце. Для цього команді Олександра Бобкіна було необхідно перемагати австрійців та розраховувати на поразку лідера групи Німеччини.

Стартовий період минув без голів. За ударами команди майже мали паритет - 9:8 на користь Австрії.

Україна пропустила першою - на 13-й хвилині другого періоду. Перевага австрійців протрималася менше трьох хвилин, перш ніж Богдан Трущенко відновив паритет.

Вдруге Австрія забила за дві хвилини до кінця другого періоду, коли швидкий відрив команди довершив Лука Коглер - 2:1.

Данило Шульга, автор асисту в епізоді з голом Трущенка, відзначився власною шайбою вже в третьому періоді - нічия 2:2. А за 40 секунд до кінця основного часу Шульга оформив дубль та приніс Україні перемогу - 3:2.

Юнацький ЧС-2024. Дивізіон IA. 5-й тур

Україна U18 - Австрія U18 - 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)

Четверта перемога в Данії дозволила команді Бобкіна стати проміжним лідером дивізіону. Україна підніметься у вищий дивізіон за підсумками ЧС-2024, якщо Німеччина програє Данії в останньому турі - цей матч відбудеться у суботу, 20 квітня. Підвищення в класі за підсумками п'яти турів здобуде лише переможець групи.