13.12.2022

УКРАЇНСЬКА МОЛОДIЖКА ПЕРЕМАГАЄ ТА ЛIДИРУЄ НА ХОКЕЙНОМУ МУНДIАЛI

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З ХОКЕЮ U-20 УКРАЇНА-ПОЛЬЩА (5:2)

У польському Битомі відбувся другий матч збірної України на чемпіонаті світу у дивізіоні 1B. Наша команда здобула впевнену перемогу над польською збірною та очолила турнірну таблицю.

Перший період матчу почався дуже результативно для української збірної. На другій хвилині вони заробили більшість і одразу її реалізували. В воротах польської команди відзначився Давид Сібілевич (1:0). За декілька секунд Станіслав Садовіков подвоїв рахунок на табло (2:0). Одразу після цього поляки взяли тайм-аут. На 13 хвилині українці заробили вилучення, та цим шансом польська збірна не скористалася. Після гольового моменту між гравцями виникла сутичка, внаслідок якої хокеїсти обох збірних поштовхались між собою, проте обійшлось без штрафних санкцій. Наприкінці періоду поляки грали в меншості, але змінити рахунок нашим хлопцям не вдалося.

Друга двадцятихвилинка стартувала з кількісної переваги для української збірної, проте нею вони не скористались. В першій половині періоду полякам вдалося реалізувати більшість (2:1). За 7 хвилин до кінця другого ігрового відрізку українська збірна заробила чергову меншість, внаслідок якої польські хокеїсти зрівняли рахунок (2:2). Згодом, суперники знову грала в більшості, але цей шанс вони вже не використали. На останніх хвилинах періоду, польська збірна заробила вилучення. Проте пограти в більшості нашим хокеїстам майже не вдалось, адже за кілька секунд в штрафному боксі опинився вже гравець української команди. За 9 секунд до кінця періоду, вже граючи в меншості, дубль оформлює Станіслав Садовіков і робить рахунок 3:2.

На початку третього ігрового відрізку, українській збірній довелось кілька секунд пограти в форматі 3 на 5. Але цю більшість поляки не реалізували, як і в складі 5 проти 4. На другій хвилині періоду вилучення заробив вже польський хокеїст, а згодом в штрафному боксі опинилося вже два гравці польської команди. Капітан команди, Данило Коржилецький, скористався цим шансом і зробив рахунок 4:2. На 49 хвилині матчу, Павло Атаманчук відзначився шайбою в воротах поляків (5:2). В другій половині останньої двадцятихвилинки, гравці української команди почали активно вилучатися, але змінити рахунок полякам не вдалося. Згодом, вже вилучили польського хокеїста, але ще одну шайбу збірна України на табло записати не змогла. На останніх хвилинах матчу, наша команда знов грала у більшості. Але незабаром на лаву штрафників поїхав вже український хокеїст і гра перейшла у формат 4 на 4. За кілька секунд до завершення гри, до нього приєднався ще один гравець нашої збірної. Але ні одна з кількісних переваг не була реалізована.

Матч закінчився з рахунком 5:2, в результаті чого збірна України стала лідером турнірної таблиці в дивізіоні 1B. Вітаємо хлопців з перемогою, дякуємо їм за гру та бажаємо успіхів у наступних матчах. Вболіваємо за український хоккей разом!

Автор: Валерія Танцуренко