30.04.2024

ТРЕТЯ ПОСПІЛЬ "СУХА" ЗВИТЯГА ТА ЛІДЕРСТВО УКРАЇНСЬКИХ ХОКЕЇСТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

Чоловіча збірна України з хокею здобула третю перемогу на чемпіонаті світу у дивізіоні ІВ. У третьому турі "синьо-жовті" розгромили Китай - 8:0.

Україна розпочала виступи на чемпіонаті світу-2024 з розгромної перемоги над Естонією (8:0). Після цього підопічні Дмитра Христича також "всуху" здолали Нідерланди (4:0), закріпившись на першому місці у групі.

Третім суперником України став Китай, який на старті ЧС обіграв Нідерланди (3:0) та Іспанію (7:1). Перед світовою першістю "синьо-жовті" розгромили китайців у товариському матчі з рахунком 9:0.

Українці забезпечили собі комфортну перевагу вже у першому періоді. На старті матчу рахунок відкрив Ігор Мережко, а на відрізку з 10-ї до 14-ї хвилини "синьо-жовті" закинули одразу три шайби: відзначились Олександр Пересунько, Пилип Пангелов-Юлдашев та Олексій Ворона (у більшості).

На початку наступного періоду Віталій Лялька відправив п'яту шайбу у ворота Китаю. А перед другою великою перервою Пересунько оформив дубль після швидкої атаки.

Третій період Україна розпочала з сьомої шайби: у більшості дубль зробив Лялька. У середині 20-хвилинки Андрій Денискін зробив рахунок 8:0, а наприкінці відзначився також Ігор Мережко - 9:0.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали Ігор Мережко, Олександр Пересунько та Віталій Лялька, які закинули по дві шайби.

Чемпіонат світу, дивізіон ІВ. Третій тур

Україна - Китай 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)

Шайби: Мережко (Ворона, Фадєєв), 02:08 — 1:0, Пересунько (Дахновський, Пангелов-Юлдашев), 09:46 — 2:0, Пангелов-Юлдашев (Дахновський, Фадєєв), 11:33 — 3:0, Ворона, більшість (Мережко, Мазур), 13:18 — 4:0, Лялька (Сисак), 23:38 — 5:0, Пересунько (Мазур, Мережко), 37:04 — 6:0, Лялька (Кривошапкін, Пангелов-Юлдашев), 42:11 — 7:0, Денискін (Сисак, Фадєєв), 51:06 — 8:0, Мережко (Захаров), 57:46 — 9:0

Україна здобула третю перемогу на ЧС-2024 та продовжує очолювати таблицю. За підсумками третього туру зрівнятись з командою Христича за очками може Литва, яка зіграє проти Нідерландів.

Турнірна таблиця ЧС-2024: дивізіон ІВ

1. Україна - 9 очок (3 матчі), 21:0 (різниця шайб)

2. Литва - 6 (2), 9:1

3. Китай - 6 (3), 10:10

4. Нідерланди - 0 (2), 0:7

5. Іспанія - 0 (2), 1:10

6. Естонія - 0 (2), 1:14