20.10.2024

"СОКІЛ" ФІНІШУЄ ПОРАЗКОЮ У КОНТИНЕНТАЛЬНОМУ КУБКУ

Чемпіон України "Сокіл" зазнав третьої поразки поспіль у розіграші Континентального кубка з хокею. В останньому турі українці програли хорватському "Сисаку".

"Сокіл" розпочав виступи у Континентальному кубку з другого раунду у статусі чемпіона України. Для того, щоб здобути путівку до третього етапу кваліфікації, кияни мали посісти перше місце у своїй відбірковій групі після трьох матчів.

Київський клуб втратив шанси на прохід до наступного етапу після двох турів: на старті поступився італійському "Ріттнеру" (4:5), а потім зазнав поразки від словенського "Єсеніце" (2:5). Таким чином третій поєдинок мінітурніру проти хорватського "Сисака" втратив турнірне значення.

Чемпіон України першим відзначився у матчі, реалізувавши більшість. Микита Сидоренко віддав пас на Володимира Чердака, який вже асистував Роману Ромащенко, що закинув шайбу у незахищений кут воріт.

Однак до перерви "Сокіл" втратив перевагу: на 10-й хвилині переграти Богдана Д'яченка вдалось Властімілу Досталеку, а на 20-й хвилині у воротах киян відзначився Ніко Міккола.

На п'ятій хвилині другого періоду "Сокіл" дозволив "Сисаку" забити ще одну шайбу: Віто Іджан пройшов по правому флангу, віддав передачу на Бруно Іджана, який переграв українського воротаря.

На старті останнього періоду "Сокіл" зумів зменшити відрив: Сидоренко на швидкості відірвався від суперника та сильним ударом відправив шайбу у дальній верхній кут воріт.

На 17-й хвилині "Сисак" знову збільшив перевагу до двох шайб: відзначився Нік Маленіца, зафіксувавши підсумковий рахунок — 4:2 на користь хорватів.

Хокей. Континентальний кубок. Третій тур

"Сокіл" (Україна) - "Сисак" (Хорватія) - 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

За підсумком трьох турів "Сокіл" не набрав жодного очка та фінішував на останньому місці в турнірній таблиці.

Турнірне становище: 1. "Ріттнер" - 6 очок (2 матчі), 15:6 (різниця шайб); 2. "Єсеніце" - 6 очок (2), 8:3; 3. "Сисак" - 3 очок (3), 7:15; 4. "Сокіл" - 0 очок (3), 8:14

"Сокіл" вдруге поспіль не зміг пробитись у в третій раунд Континентального кубка. У 2023-му кияни посіли третє місце в групі, здобувши одну перемогу в трьох матчах, і не пробилися до наступної стадії.