01.02.2024

ПОДВІЙНИЙ ПОДІУМ УКРАЇНЦЯ! ПАВЛО БАЛЬ ВИБОРЮЄ ЗОЛОТО ТА СРІБЛО НА КУБКУ СВІТУ!

Львів'янин Павло Баль став чемпіоном етапу Кубка світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що триває в італійському місті Мартеллі.

Павло Баль, без перебільшення цього слова, тріумфував на спринтерській дистанції 1200 метрів у перший змагальний день. Ще один львів'янин паралімпійський чемпіон Василь Кравчук у цій дисципліні фінішував на високому шостому місті.

Нагадаємо, на попередньому етапі Кубка світу з лижних перегонів в італійському місті Тоблах Павло Баль здобув чотири нагороди - дві срібні та дві бронзові.

Після тріумфу на спринтерській дистанції 1200 метрів з лижних перегонів Павло Баль здобув срібну медаль у змаганнях з біатлону на етапі Кубка світу в італійському Мартелі. Бездоганна стрільба Павла (жодного промаху) і хороша швидкість дозволили Павлу фінішувати на високому другому місці у спринті на дистанції 7,5 км.

Василь Кравчук у цій гонці з одним промахом фінішував на високому четвертому місці.