17.04.2024

ПЕРЕМОГУ НЕ ВТРИМАЛИ: УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Збірна України з хокею зіграла перший товариський матч у межах підготовки до чемпіонату світу. Україна в овертаймі поступилась резервній команді Латвії - 3:2.

Перед початком ЧС-2024 Україна проводить збори в литовському Каунасі. Під час підготовки до світової першості з хокею "синьо-жовті" запланували чотири матчі із трьома суперниками: два з Латвією і по одному з Литвою та Китаєм. Перший матч з бронзовим призером чемпіонату світу-2023 з хокею Латвією відбувся у вівторок, 16 квітня.

Торік Україна також зустрічалась з резервною командою Латвією в рамках товариських матчів. Тоді Україна здобула перемогу у двох матчах з рахунками 6:3 і 10:1.

У першому періоді перевагу здобули українці: на дев’ятій хвилині Гліб Кривошапкін з лівого кола для вкидання забив перший гол. Вже за три хвилини українська збірна подвоїла перевагу: кидком від синьої лінії ворота вразив Віталій Лялька. Втім, на 18-й хвилині латвійці відіграли одну шайбу і на перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь України.

У другому періоді українці протягом п’яти хвилин грали в більшості, але команда не змогла скористатись цією можливістю і збільшити різницю голів. Друга двадцятихвилинка лишилась безгольовою.

У третьому періоді на 14-й хвилині Латвія зрівняла рахунок. Збірні вивели зустріч в овертайм, де вже на третій хвилині латвійці закинули шайбу в українські ворота - 3:2.

Хокей. Товариський матч

Латвія В - Україна - 3:2 ОТ (1:2, 0:0, 1:0, 1:0)

17 квітня, збірні України та Латвії зіграють другий товариський матч в рамках підготовки до ЧС-2024.