17.12.2023

МОЛОДІЖНА ЗБІРНА УКРАЇНИ З ХОКЕЮ ПОСТУПАЄТЬСЯ СЛОВЕНІЇ І НЕ ПІДВИЩУЄТЬСЯ У КЛАСІ

Матч останнього туру молодіжного Чемпіонату світу з хокею в дивізіоні ІВ між господарями турніру, збірною Словенії U-20 та збірною України U-20 був вирішальним у боротьбі за підвищення до дивізіону ІА.

Матч проти Словенії складався за вже знайомим сценарієм для нашої молодіжки. Пропустивши в середині першого періоду та на самісінькому початку другого, збірна України знайшла сили й відігралась з 0:2. Першу шайбу «синьо-жовтих» закинув Іван Шамардін, далі відзначився автор результативної передачі на Шамардіна - Микита Сидоренко, а вперед нашу збірну вивів результативний удар Гавриїла Сімчука. Однак на останніх хвилинах другого періоду словенці змогли зрівняти рахунок. На перерву команди пішли за рахунку 3:3.

На жаль, на початку заключного періоду господарям турніру вдалось забити двічі - 3:5, більше команди в цьому матчі не забивали. Цей результат подарував словенцям перше місце турніру (15 очок) і путівку в дивізіон ІА, натомість збірна України U-20 завершує ЧС на другій позиції (11 очок) і залишається в дивізіоні ІВ.

Джерело: ukrsportbase