28.04.2024

ДРУГА "СУХА" ЗВИТЯГА УКРАЇНСЬКИХ ХОКЕЇСТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ!

Збірна України з хокею зіграла другий матч на чемпіонаті світу у дивізіоні ІВ. У другому турі українці обіграли Нідерланди - 4:0!

Україна розпочала виступи на чемпіонаті світу-2024 з розгромної перемоги над Естонією (8:0). Цей результат дозволив "синьо-жовтим" очолити турнірну таблицю завдяки кращій різниці шайб.

Другий матч на турнірі збірна України проводила також у вечірній ігровий слот. Цього разу суперниками стали Нідерланди — збірна, яку на ЧС-2023 "синьо-жовті" обіграли з рахунком 14:2 — найбільшим на той момент за 13 років.

Українці відкрили рахунок на восьмій хвилині зустрічі. Пилип Пангелов-Юлдашев завдав удару з середньої відстані, який став гольовим.

У середині першого періоду у матчі виникла технічна пауза через проблеми з льодом. Перерва тривала майже пів години, після чого команди все ж повернулися догравати 20-хвилинку.

Через чотири хвилини після відновлення гри Україна закинула другу шайбу: Олексій Янішевський скинув шайбу на Ігоря Мережка, який подвоїв перевагу "синьо-жовтих".

У другому періоді Україна закинула ще одну шайбу. На 34-й хвилині Віталій Лялька віддав передачу на Віктора Захарова, який закинув шайбу під перекладину.

На старті третього періоду Україна продовжила збільшувати рахунок. На 46-й хвилині українці реалізували контратаку: Олександр Пересунько з другої спроби закинув шайбу у ворота Нідерландів.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали Пилип Пангелов-Юлдашев та Віктор Захаров, які закинули по одній шайбі та віддали по одному передасисту. Асист та передасист на рахунку Фелікса Морозова.

Чемпіонат світу. Дивізіон ІВ, другий тур

Україна - Нідерланди (2:0, 1:0, 1:0)

Шайби: Пангелов-Юлдашев (Садовиков, Захаров), 07:13 - 1:0, Мережко (Янішевський, Морозов), 12:41 - 2:0, Захаров (Лялька, Пангелов-Юлдашев), 33:11 - 3:0, Пересунько (Морозов), 45:44 - 4:0

Україна продовжує очолювати таблицю чемпіонату світу-2024 у дивізіоні ІВ. При цьому українці випереджають і Китай, і Литву, які також здобули по дві перемоги, завдяки кращій різниці шайб.

Турнірна таблиця ЧС-2024: дивізіон ІВ

1. Україна - 6 очок (2 матчі), 12:0 (різниця шайб)

2. Китай - 6 (2), 10:1

3. Литва - 6 (2), 9:1

4. Нідерланди - 0 (1), 0:7

5. Іспанія - 0 (1), 1:10

6. Естонія - 0 (1), 1:14