26.04.2023

ДРУГА ПЕРЕМОГА НА ЧС-2023: ЗБІРНА УКРАЇНИ З ХОКЕЮ ЗДОЛАЛА ЕСТОНІЮ

Збірна України зіграла третій матч на чемпіонаті світу-2023 з хокею у дивізіоні ІВ. Підопічні Вадима Шахрайчука зустрілися з Естонією.

У першому періоді українці контролювали гру, проте наші хокеїсти не змогли реалізувати чимало нагод. Відкрили рахунок естонці, але "синьо-жовті" змогли відігратись під кінець першої 20-хвилинки. У другій частині гри збірна Україна була переконливішою, закинувши 4 шайби. У третьому періоді команди оформили по дві шайби.

У підсумку Україна здобуває потрібну перемогу в основний час. Українська національна команда набрала 7 очок і піднялася на 2 місце з відставанням у два бали від Японії. Завтра на українців очікує гра із збірною Нідерландів, яка несподівано розгромила Китай - 7:2.

Чемпіонат світу з хокею. Дивізіон 1B. 3-й тур

Україна - Естонія 7:4 (1:1, 4:1, 2:2)

Шайби: 11:37 Паррас (Кіїк, Пузаков) - 0:1, 17:54 Коренчук (Німенко, Ворона) - 1:1, 21:37 Пангелов-Юлдашев (Коренчук, Пересунько - більш) - 2:1, 31: 29 Лялька (Мазур, Мережко) - 3:1, 33:44 Рооба - 3:2, 38:12 Пангелов-Юлдашев (Фадєєв) - 4:2, 38:58 Коренчук (Німенко, Ворона) - 5:2, 42 :27 Мазур (Ворона, Пересунько - більш) - 6:2, 44:33 Александров - 6:3, 44:54 Трахт (Мазур, Пересунько) - 7:3, 48:20 Рооба (Ембріх - більш) - 7:4