30.04.2022

БИТВА ПРОТИ ЛІДЕРА. ЯПОНІЯ - УКРАЇНА - 8:2

Сьогодні, 30 квітня, збірна України з хокею зіграла проти лідера турнірної таблиці - збірної Японії.

Перший період розпочався штовханиною: Благий намагався емоційно розібратись з суперником, але встигли під'їхати арбітри. На 4 хвилині японці відкрили рахунок й за декілька секунд закинули другу шайбу, на табло 2:0. На екваторі періоду японці збільшили розрив у рахунку до 3:0. У меншості українцям вдалось витримати тиск суперників. Шахрайчук змінив воротаря, у гру вступив Кубрицький, але за декілька секунд отримав пошкодження. У ворота повернувся Писаренко. Не вдалось і українцям скористатись кількісною перевагою, лише Благий емоційно зустрів японця, але знову встигли арбітри. На останніх секундах Морозов вийшов сам на сам з воротарем й після сирени намагався закинути, що є серйозним порушенням правил. Японці влаштували бійку.

Другий період розпочався з поганих новин: за неспортивну поведінку в кінці першого періоду Морозов отримав штраф 10 хвилин. На 22 секунді японці закинули четвертий гол. Не вдалось українцям реалізувати більшість. У рівних складах рахунок для України відкриває Лялька (4:1). Під час одного з ігрових зіткнень Благий отримав розсічення брови. Після чергового зіткнення Лялька отримав пошкодження. На 12 хвилині періоду рахунок став 5:1. Все ж спрацювала карма з японцями: під час силового прийому Гребеника пошкодження зазнав їхній захисник. Після зіткнення Коренчука та Фадєєва, другий отримав травму плеча. На лід повернувся Благий. За 6 хвилин до кінця періоду Ворона закинув шайбу, рахунок 5:2. Українцям не вдалось реалізувати більшість, проте вони створили гольовий момент у рівних складах. Після перегляду цього моменту арбітри вирішили гол не зараховувати. За декілька секунд японці сказали своє слово: 6:2.

Третій період розпочався голом суперників: на 4-й хвилині рахунок збільшився до 7:2. Японці активно тримали шайби у нашій зоні, українцям рідко вдавалось йти в контратаки. На останніх хвилинах наша збірна грала у меншості, чим скористались японці і закинули восьму шайбу на 60-й хвилині зустрічі.

Станом на п'ятий ігровий день українська збірна зберігає за собою третє місце в турнірній таблиці.

Останній матч на чемпіонаті світу збірна України проведе вже завтра проти команди Естонії. Приєднуємось до трансляції на телеканалі Спорт1 о 21:00.