29.01.2024

10 ДНІВ ЮНАЦЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ПОЗАДУ: ЯК ЗМАГАЮТЬСЯ УКРАЇНЦІ

Підсумки виступів українців у десятий день IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор.

До чвертьфіналу особистого спринту вільним стилем зміг пробитись Богдан Нікулін. На жаль, інші українські лижники та лижниці зупинилися на стадії кваліфікації. Назарій Тесельський фінішував 38-м. Найкращою серед дівчат стала Софія Шкатула, яка посіла 36-ту позицію. Марія Павленко - 41-ша.

Ростислав Кіращук у стрибковій частині змагань із лижного двоборства із результатом 107.7 бала став 14-м. Перегони українець завершив на 12-й позиції. Олександр Шовкопляс у першому раунді отримав 43.9 бала та за підсумками перегонів став 29-м.

Вадим Новіков за свою довільну програму від суддів отримав 105.73 бала, та за сумою двох виступів посів 14-ту позицію особистих змагань фігуристів.

Маргарита Литвиненко та Артем Шлик в змаганнях змішаних дуетів у керлінгу зазнали поразки від команди Швеції 0:9.

У медальному заліку, маючи у доробку срібну і бронзову нагороди, Україна перебуває на 26-му місці.

Джерело: ukrsportbase