Handball

01.10.2022

ЖІНОЧА ГАНДБОЛЬНА ЗБІРНА УКРАЇНА ПЕРЕМОГЛА КОМАНДУ СЛОВАЧЧИНИ

Жіноча збірна України з гандболу вчора зіграла перший товариський поєдинок з командою Словаччини. У словацькому Міхаловце «синьо-жовті» перемогли з рахунком 30:29.

Матч пройшов у напруженій боротьбі. Українки виграли перший тайм 18:15, на 10-й хвилині другого тайму господарки зрівняли рахунок (22:22, 23:23). Але команда Віталія Андронова закинула тричі поспіль (26:23) і втримала лідерство до кінця матчу.

Словаччина - Україна - 29:30 (15:18)

Словаччина: Дворщакова, Поповцова (1), Штефанікова (3), Пасторкова, Щіпова (1), Трункова (7), Габанкова, Холєджова (1), Жаркова, Байчова (1), Неметова, Ланц (5), Гьорова, Буйнохова (5), Райногова (1), Бізікова (4)

Україна: Салтанюк, Гладун, Дмитришин (3), Маркевич (3), Андрійчук (4), Прокопяк, Смолінг, Кот, Поляк, Мелекесцева (1), Смбатян (3), Стрюкова (1), Стельмах (4), Глібко (5), Шупик (3), Левченко (2), Коновалова, Шукаль (1)

Жіноча збірна України готується до ігор 1-го раунду кваліфікації на чемпіонат світу-2023 проти збірної Люксембургу, що пройдуть у Люксембургу 1-го та 2-го листопада.