Handball

03.12.2023

УКРАЇНА ПРОХОДИТЬ ДО ДРУГОГО ЕТАПУ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ГАНДБОЛУ!

Триває жіночий Чемпіонат світу з гандболу 2023 року. У вирішальному матчі першого раунду за право зіграти в наступному етапі турніру боролись збірні України та Казахстану.

З перших хвилин матчу українки вийшли вперед і жодного разу не віддали представницям Казахстану лідерство у поєдинку, завершивши першу половину гри з перевагою у сім м'ячів - 19:12.

На початку другого періоду українки довели свою переваго до 12 голів, однак згодом дозволили опоненткам наблизитись на відстань у 7 закинутих м'ячів. Такий стрімкий ривок казахстанок змусив наших гандболісток пожвавити свою гру й до кінця матчу зробити перевагу в 13 м'ячів - 37:24.

Cуперницями українок по групі у другому раунді ЧС-2023 стануть представниці нашого квартету - Іспанія та Бразилія, а також колективи групи Н, а саме Нідерланди, Чехія і переможець матчу Аргентина - Конго.

Джерело: ukrsportbase