Handball

09.03.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ ПОСТУПИЛАСЯ АВСТРІЇ У ВІДБОРІ ГАНДБОЛЬНОГО ЄВРО

Збірна України з гандболу продовжує відбір до чемпіонату Європи 2024 року. Суперником у номінально домашньому матчі, який проходив у Німеччині, став лідер групи 4 - збірна Австрії.

Перша половина матчу склалася для українських гандболістів далеко не найкращим чином, тож на перерву суперники пішли за переваги збірної Австрії у 5 м’ячів. Не вдалося нашій команди змінити хід поєдинку і у другому таймі. У підсумку – поразка 31:38.

Євро-2024. Відбір. Група 4. 3-ій тур

Україна - Австрія - 31:38 (13:18, 18:20)

Україна: Акіменко, Артеменко, Горига, Бурзак, Глушак, Горига, Горовий, Денисов, Жук, Ільченко, Комок, Кубатко, Міноцький, Терехов, Тільте, Турченко, Тютюнник

Австрія: Айхбергер, Білик, Бозович, Вагнер, Вебер, Гербургер, Гутечек, Дамбек, Живкович, Кайпер, Катич, Кофлер, Ластро, Місковец, Міттендорфер, Фріммель

Після вчорашньої перемоги Фарерських островів над Румунією ситуація в нашій групі склалася вкрай заплутана - на вихід з групи реально претендують всі команди. Станом на сьогодні в Австрії – 6 очок, у Румунії, Фарерських островів та України – по 2.

Із груп вийдуть по дві найкращі збірні, а також чотири найкращі з числа третіх команд.

11-го березня відбудеться ще одна зустрічі збірної України з Австрією – на майданчику суперника.

Джерело: sport.ua