Handball

06.12.2023

УЖГОРОДСЬКІ "КАРПАТИ" ЗДОБУЛИ ВАЖЛИВУ ПЕРЕМОГУ В ЧЕМПІОНАТІ УГОРЩИНИ

У неділю, 3-го грудня, ужгородські "Карпати" здобули чергову важливу перемогу в Угорському чемпіонаті NB || (група D) - другому за силою дивізіоні.

Цього разу матч видався складним для карпатівок через відсутність лідерів команди. Голкіпера Тетяна Готра пропускала гру через застуду, а лінійна Каріни Колодюк прямо зараз виступає в складі національної збірної України на ЧС-2023. Поза майданчиком перебувала також Анна Гававка, яка зазнала незначного ушкодження на тренуванні та зможе приєднатися на наступній грі.

Карпатівки грали проти клубу Hajdúböszörményi TE, який йде на 6 місці в групі .І. Матч видався дуже важким, але дівчата змогли виграти з впевненою перевагою в  рахунку - 45:22. Ужгородські гандболістки одразу заволоділи ініціативою та завершили першу половину гри з доволі комфортним відривом.

Варто відзначити, що в першому таймі у "Карпат" також були втрати: незначну травми зазнала Ольга Макаренко. Другий тайм ужгородці провели більш тактично. Угорські дівчата мали також чимало втрат та непідготовлені кидки. "Карпати" не дали супернику скоротити відставання в другому таймі й завершили поєдинок з перевагою в понад 20 м'ячів.

Найрезультативнішою гравчинею в складі "Карпат" стала Владислава Слободян, на рахунку якої 15 голів.

Угорський чемпіонат, NB II (група D)

«Карпати» (Ужгород, Україна  - «Hajdúböszörményi TE» (Гайдубесермень,Угорщина) - 45:22 (22:12)

Після 10-го туру "Карпати" очолюють свою турнірну таблицю. Далі на команду очікує заключний матч у 2023-му році. Ужгородський колектив зіграє проти збірної міст Уйфегерто-Калошемʼєн.