Handball

01.12.2023

УКРАЇНА ПОСТУПИЛАСЬ ІСПАНІЇ В ДРУГОМУ МАТЧІ ЖІНОЧОГО ЧС-2023 З ГАНДБОЛУ

Національна збірна України з гандболу зіграла другий матч на жіночому чемпіонаті світу. У данському Фредеріксгавні підопічні Віталія Андронова поступились Іспанії.

Нагадаємо, українки стартували на мундіалі з поразки від Бразилії (20:35).

Рахунок у поєдинку відкрила збірна України завдяки голу Тамари Смбатян. На 3-ій хвилині іспанки вийшли вперед – 1:2. Відновили паритет «синьо-жовті» на 6-ій хвилині, реалізувавши 7-метровий удар, але миттю іспанки закинули втретє – 2:3. До першої десятихвилинки іспанки заробили перевагу в 3 м’ячі. Завдяки голам Юлії Андрійчук і Тамари Смбатян Україна скоротила відставання до -1.

Іспанські гандболістки зуміли збільшити перевагу до 6 голів, та наприкінці тайму шляхом двох результативних кидків з дальної відстані Тетяни Поляк і Тамари Смбатян підопічні Андронова завершили першу половину гри з відставанням -4 – 12:16.

У другому таймі збірна Іспанії не дозволила нашим гравчиням наблизитись у рахунку, збільшуючи власну перевагу. Додамо, що рефері двічі видаляв українських гандболісток в 2-ій половині гри. У підсумку, Іспанія довела матч до перемоги з перевагою в 12 м’ячів – 20:32.

ЧС-2023. Попередній раунд. 2-й тур

Іспанія — Україна 32:20

Найрезультативнішою гандболісткою матчу Іспанія-Україна стала Тамара Смбатян – у 19-го номера «синьо-жовтих» 7 голів на рахунку (6 українка закинула в 1-му таймі). 3 голи в доробку Мар’яни Маркевич, по 2 закинуті м’ячі – в Юлії Андрійчук, Олесі Дяченко та Катерини Козак.

У проміжній таблиці групи G українки залишились на третьому місці,

Група G. Турнірна таблиця

1. Бразилія — 4 очки (2 матчі), 81:35 (різниця голів)
  2. Іспанія — 4 (2), 66:37
  3. Україна — 0 (2), 40:67
  4. Казахстан — 0 (2), 32:80

Наступний матч збірна України зіграє проти Казахстану 3 грудня. Початок – о 16:00. До основного групового раунду чемпіонату світу вийдуть по три найкращі збірні своєї групи та продовжать боротьбу за 1-24 місця. Для 4-х команд квартетів проводитиметься втішний турнір за 25-32 місця.