Handball

18.10.2022

У ПОЄДИНКУ З ОДНИМ ІЗ ЛІДЕРІВ СУПЕРЛІГИ «ГАЛИЧАНКА» ПЕРЕВАГУ НЕ ВТРИМАЛА

У матчі 6 туру польської жіночої гандбольної Суперліги львівська «Галичанка» помірялася силами з командою «Пьотрковія» (Птьоркув Трибунальскі). Перед грою «Галичанка» посідала шосте місце з дев’ятьма очками, а «Пьотрковія» перебувала на третьому, маючи у своєму активі 12 очок. Отож, львів'янки мали шанс наздогнати суперника у турнірній таблиці, але цим шансом не зуміли скористатися.

«Пьотрковія» (Птьоркув Трибунальскі) – «Галичанка» (Львів) – 25:22 (11:13, 14:9)

Перший тайм пройшов за певної переваги українок, які пішли на перерву, ведучи в рахунку з різницею у два м'ячі. Після відпочинку польські гандболістки активно рушили вперед і невдовзі відновили рівновагу. Більше того, надалі господарки продовжували домінувати на майданчику і до фінального свистка зберегли триочкову перевагу.

Тим часом визначився суперник «Галичанки» у третьому раунді Єврокубка. Ним стала турецька команда «Анталія Коняалті». У першому матчі львів'янки будуть номінальними господарками. Ігри заплановано провести у період з 3 до 11 грудня.