Handball

12.02.2024

СВЯТО ГАНДБОЛУ У ПІДБЕРІЗЦІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

7-го лютого, у Верхній Білці відбувся гандбольний турнір між командами Підберізцівської територіальної громади. Участь у змаганнях взяли юнаки 2008 та 2009 р. н.

Учасниками змагань стали учні шкіл Верхньої Білки, Нижньої Білки, Миклашева та Чорнушовичів. Відзначимо, що головна мета проведення турніру – підготовка та відбір найкращих гравців до Гімназіади Львівщини.

Перемогу в гандбольному турнірі здобула команда села Миклашів.

«Приємно, що Підберізцівській ТГ є осередок гандболу, який активно розвивається. Щороку тут традиційно відбувається підготовчий турнір до Гімназіади. Цьогоріч «золото» здобула команда з Миклашева – саме на її базі формуватимуть збірну територіальної громади, яка вже в квітні виступить на обласній Гімназіаді.

Зазвичай, призерів турніру нагороджували лише грамотами. Цьогоріч Львівська обласна федерація гандболу нагородила переможців спеціальним кубком та закупила цінні призи для гравців, які найкраще себе показали на змаганнях. Тож цього разу кожна з команд мала більше мотивації здобути перемогу. Також забезпечили суддівство та організацію проведення змагань, – розповів представник Львівської обласної федерації гандболу Андрій Хім'як.

Також Андрій Хім'як поділився деталями, чи планує обласна Федерація впровадити гандбол у шкільні ліги Львова:

«Намагаємось докласти чималих зусиль, аби на Львівщини функціонував та розвивався чоловічий гандбол. Зараз ми займаємось пошуком тренера з гандболу для команди КІВС.

Другий рік працюємо над впровадженням шкільних ліг з гандболу. У кожному районі Львова проводили семінари для вчителів фізкультури, на яких знайомили їх з цим видом спорту. Показували їм спрощені правила, адже гандбол є дуже контактним і це може бути складно для учнів шкіл. Головне, щоб гандбол зацікавив школярів. У минулому році вдалося організувати «Кубок Шувару» серед дітей 2012 р. н. і декілька інших масових заходів. Маємо надію, що шкільні ліги значно розширяться і гандбол також буде представлений у програмі».