News

Handball

23.09.2023

ПЕРША ПЕРЕМОГА «ГАЛИЧАНКИ» У ЧЕМПІОНАТІ ПОЛЬЩІ


Гандболістки львівської «Галичанки» здобули першу перемогу у чемпіонаті польської Суперліги. Наша команда на виїзді була сильнішою за «Старт» з міста Ельблонг. У ворота суперника львів’янки забили 37 голів, натомість у власні пропустили лише 31.


На відміну від перших двох матчів, «Галичанка» значно покращила свою гру в атаці і також набагато краще зіграли воротарі команди. І Тетяна Миколюк, і Анна Стадник у цьому поєдинку записали до свого активу по п’ять сейвів. Звісно, така гра голкіперок «Галичанки» додала впевненості гандболісткам в атаці. В обороні у цьому матчі команда зі Львова, яка, до слова, на цей матч подолала майже 800 км, також діяла непогано. Звісно, не обходилося моментами без помилок, однак у «Галичанок» вдало грали лідерки команди.


Загалом, команда зі Львова у цьому матчі працювала як один механізм і повністю переграла суперника з багатьма легіонерками у складі, особливо з далекої Бразилії. Перемога для команди Віталія Андронова стала першою у новому чемпіонаті і дуже важливою в психологічному плані. У цьому матчі складовими перемоги «Галичанки» стали: 


-результативна гра воротарів Тетяни Миколюк та Анни Стадник. Анна вдало вийшла на заміну;


-вдала тактика на поєдинок від тренерського штабу. Мова йде як і про гру в оборону, так і в атаці;


-прекрасна результативність в атаці, про що говорить цифра забитих голів;


-вдала гра лідерок команди Діани Дмитришин, Марини Коновалової, Тетяни Поляк та інших. Також потрібно відзначити вихід на майданчик Ванесси Лакатош та Мілани Шукаль. Мілана, до слова, забила чотири голи;


-настрій дівчат на цей матч;«Старт» (Ельблонг) – «Галичанка» (Львів) – 31:37 (15:18)

Голи у складі «Галичанки»: Дмитришин – 9, Поляк – 8, Коновалова – 6, Шукаль – 4, Дяченко – 4, Прокопяк – 2, Маркевич – 2, Дутко – 1, Козак – 1


Наступний матч у чемпіонаті польської Суперліги «Галичанка» зіграє у середу, 4 жовтня. Суперник «Галичанки» - діючий чемпіон Польщі «Заглємбе» з Любіня. «Галичанка» у цьому матчі зіграє на виїзді. 


Kamp-Sport

Others News