Articles

Handball

21.02.2022

НАТАЛЯ ПАРХОМЕНКО: «ГАЛИЧАНКА» НЕ ЗВИКЛА ДО ТАКОГО ГАНДБОЛУ. В УКРАЇНІ НЕМАЄ ТАКИХ КОМАНД

Відома та титулована українська гандболістка, колишній тренер миколаївського «Реала» Наталя Пархоменко поділилася враженнями від матчу «Галичанки» на Фарерських островах. Нагадаємо, «Галичанка» на виїзді перемогла свого суперника (H71) з рахунком 27:26 і, швидше за все, гарантувала собі участь у півфіналі Європейського гандбольного кубка. Нагадаємо, перший матч у Львові між цими командами не відбувся через те, що команда з Фарер до міста Лева так і не долетіла. Відтак, тепер слово за ЄГФ (Європейською гандбольною федерацією).«Матч на Фарерах був дуже цікавим і водночас дуже важким для «Галичанки», - каже Наталя Пархоменко. – Наші дівчата не привикли до такого гандболу: швидкого і наглого. В Україні проти «Галичанки» ніхто так не грає. Суперник «Галичанки» добре грав на ногах.


Моментами «Галичанка» грала невдало в обороні за схемою 6-0. Дуже добре команда зіграла, коли переключилася на оборону 5-1. Окремо хотіла б відзначити індивідуальні дії Діани Дмитришин, яка забила 11 голів. Також добре себе проявили Мар’яна Маркевич та воротарка Вікторія Салтанюк. Вважаю, у цьому матчі «Галичанка» повинна була перемагати з різницею у 5-6 голів.


Що сподобалося, а що, навпаки, не сподобалося у грі «Галичанки» у цьому матчі?

Сподобалося те, що команда усе витримала і перемогла. Матч був хорошим і в загальному його «Галичанці» можна занести до активу. Вітаю керівництво, тренерів, дівчат та усіх вболівальників команди з цією перемогою. Звичайно, далося взнаки те, що команда мала важкий переліт і дівчата не звикли грати о 22:00 за нашим часом. Також хотіла б порадити «Галичанці» якомога більше слухати свого тренера Віталія Андронова. В тайм-ауті наприкінці поєдинку ми чули що мала робити команда і що в результаті вийшло. Поспішні дії дівчат створили проблеми команді. Кожен почав грати у свій гандбол і як наслідок вийшов провал. Щось подібне ми бачили у виїзному матчі проти словацької «Ювенти». Віталій Андронов – досвідчений фахівець і дівчата мають бути у ньому впевнені на 100 відсотків. Якщо дівчата будуть повністю виконувати установку тренерського штабу, то таких нервових кінцівок ми більше не побачимо.


На Вашу думку, «Галичанку» можна уже вітати з виходом у півфінал турніру чи може бути якась несподіванка від ЄГФ?

Наскільки я розумію усе у цьому протистоянні вирішувалося одним матчем і я можу вітати «Галичанку» з виходом у півфінал Європейського Кубка. Далі на нашого єдиного представника у єврокубках чекає ще потужніший суперник – іспанська «Гран-Канарія».


Що скажете про цього суперника?

Надпотужна команда, один з найсильніших клубів Іспанії. Якщо мене не підводить пам’ять, то цей клуб уже кілька разів вигравав цей турнір. Минулого року «Галичанка» уже грала проти іспанського клубу і ми знаємо силу іспанських клубів. У «Гран Канарії» потужна воротарка, моя ровесниця Сільвія Наварро. Свого часу і я грала проти неї, і грала також проти «Гран Канарії».


Звичайно, нікого не здивую, якщо скажу, що «Галичанці» буде важко у тому протистоянні, але шанси є в усіх. Звичайно, тут важливу роль зіграє питання готовності другого складу «Галичанки», рівноцінних замін лідеркам. На рівних одним складом проти іспанок буде важко. Тут також потрібно врахувати момент, що другий склад «Галичанки» дещо просідав у матчі з командою H71. Вважаю, інша пара півфіналу, а саме «Малага» та «Буковіцка Баня» (Сербія), дещо слабша. Тут «Галичанці» було б легше.


Будемо вірити і вболівати за «Галичанку». Сподіваємося, у наших дівчат усе вийде. Ми уже усі довели, що ми вміємо грати у гандбол.


Подякуй за статтю підпискою на Kamp-Sport. 


facebook

instagram


Фото: Dmitry Berin

Others Articles