Handball

03.09.2022

МОТОР ВДРУГЕ ПОСТУПАЄТЬСЯ У МАТЧІ ДРУГОЇ БУНДЕСЛІГИ

Запорізький Мотор продовжує свої виступи у другій Бундеслізі в Німеччині. Сьогодні вони у статусі гостей грали проти Любек-Швартау. Хоч за календарем це й був матч першого туру, однак ще раніше запорізький клуб відкривав чемпіонат матчем проти Баєр-Дормаген. Ту гру виграли німці - 33:28.

У першому таймі розрочали з взяття воріт від німецького клубу. Він втримував перевагу до середини тайму, однак на перерву пішли за мінімальної переваги українців - 18:17. У другій половині гри перевага запоріжців доходила до п'яти м'ячів, однак наприкінці мату втримати її не вдалося. Як підсумок - мінімальна перемога Любек-Швартау - 36:35.

Тож, поразки на старті чемпіонату. Наступний матч в чемпіонаті українці проведуть 16 вересня проти Ессена.